Ванна Cersanit Sicilia 140x100 см
Фото 5 |
Cersanit Sicilia 140x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Sicilia 140x100 см
Усі ціни 8 →Cersanit Cersanit Sicilia 140x100 L | 5 519 грн. |
Cersanit Cersanit Sicilia 140*100 левая S301-093 | 6 570 грн. |
Ванна акриловая Cersanit Sicilia 140x100 R S301-094 | 6 570 грн. |
Ванна акрилова CERSANIT SICILIA NEW S301-094 140x100 правобічна + ніжки PW | 6 258 грн. |
Cersanit Cersanit Sicilia 140x100 R | 4 853 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Cersanit Sicilia
Ціни на Cersanit Sicilia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Sicilia 140x100 см | від 4 853 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Sicilia 150x100 см | від 6 466 грн. | 16 пропозицій | ||
Cersanit Sicilia 160x100 см | від 8 656 грн. | 16 пропозицій | ||
Cersanit Sicilia 170x100 см | від 9 274 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →