Ванна Cersanit Octavia 170x70 см
Фото 5 |
Cersanit Octavia 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Octavia 170x70 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова Cersanit Octavia 170x70 S301-253 | 5 483 грн. |
Ванна Cersanit Octavia 170x70 см (S301-253) S301-253 | 6 099 грн. |
Cersanit Cersanit Octavia 170x70 | 5 459 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Octavia 170x70 S301-253 | 5 760 грн. |
Ванна ABS OCTAVIA 170х70+НІЖКИ ТИП 1 Модель OCTAVIA S301-253 | 6 099 грн. |
Ванна акриловая Cersanit Octavia 170x70 970924 | 6 099 грн. |
Ванна CERSANIT Octavia ABS S301-253 170x70 + ніжки PW01/S906-001 | 5 794 грн. |
Модификації Cersanit Octavia
Ціни на Cersanit Octavia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Octavia 150x70 см | від 4 908 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Octavia 160x70 см | від 5 086 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Octavia 170x70 см | від 5 459 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →