Ванна Cersanit Virgo 150x90 см
Фото 9 | Товар застарів 5 421 грн. Об'єм (л): 205; Матеріал корпуса: акрил; Центральний злив / перелив; Країна походження бренду: Польща; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1500x900x420; Глибина ванни (мм): 420; |
Cersanit Virgo 150x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. S301-071 — правобічна
- арт. S301-072 — лівостороння
Модификації Cersanit Virgo
Ціни на Cersanit Virgo |
---|---|---|---|---|
Cersanit Virgo 150x75 см | від 6 198 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 160x75 см | від 6 278 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 170x75 см | від 7 088 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 180x80 см | від 8 998 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 190x90 см | від 10 359 грн. | 5 пропозицій |