Умивальник Cersanit Virgo 60 K118-006 605 мм
Фото 5 |
Cersanit Virgo 60 K118-006 605 мм810 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Virgo 60 K118-006 605 мм
Усі ціни 8 →Раковина Cersanit Virgo (CCWF1006351603) 200289 | 3 699 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина VIRGO 60см, з/о, меблів - K118-006 | 3 150 грн. |
Раковина меблева Cersanit Virgo 60x46см (CCWF1006351603) | 3 699 грн. |
Умивальник Cersanit VIRGO 60 (K118-006) | 3 285 грн. |
Раковина VIRGO 60см, з/о, меблева K118-006 | 3 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Cersanit Virgo 60 K118-006
Ціни на Cersanit Virgo 60 K118-006 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Virgo 60 K118-006 605 мм | від 3 150 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 80 K118-002 810 мм | від 4 250 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →