Ванна Koller Pool Montana 150x105 см
Фото 3 |
Koller Pool Montana 150x105 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Montana 150x105 см
Усі ціни 14 →Ванна акрилова Koller Pool Montana 150x105 MONTANA150X105R | 16 331 грн. |
Акрилова ванна Koller Pool Montana 150х105P (MONTANA150X105R) MONTANA150X1 | 14 070 грн. |
Koller Pool Koller Pool Акрилова ванна Montana 150х105 L | 13 735 грн. |
Koller Pool Montana 150x105 R Montana150x105R | 16 331 грн. |
Ванна акриловая Koller Pool Montana 150x105 MONTANA150X105R | 16 331 грн. |
ще 9 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Montana 150х105L — лівостороння
- Модель Montana 150х105Р — правобічна
Модификації Koller Pool Montana
Ціни на Koller Pool Montana |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Montana 150x105 см | від 13 735 грн. | 14 пропозицій | ||
Koller Pool Montana 160x105 см | від 14 165 грн. | 11 пропозицій | ||
Koller Pool Montana 170x105 см | від 14 849 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →