Ванна Cersanit Zen 181.5x71 см підсилення (AZBV1000101516)
Фото 4 | 51 999 грн. Купити! Ванна акрилова CERSANIT Zen Double Oval S301-331 182x71 з ніжками та сифонRozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Cersanit Zen 182x71 S301-331 |
|
Подвійне армування стін та дна ванни. Регульовані по висоті ніжки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cersanit Zen
Ціни на Cersanit Zen |
---|---|---|---|---|
Cersanit Zen 160x85 см | від 7 559 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Zen 166.5x72.5 см підсилення | від 48 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Zen 170x85 см | від 8 439 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Zen 180x85 см | від 9 079 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Zen 181.5x71 см підсилення | від 51 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Cersanit Zen 190x90 см | від 9 944 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо