Наручний годинник Certina DS PH200M C036.207.18.106.00
Відео 1Фото 10 |
Certina DS PH200M C036.207.18.106.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS PH200M C036.207.18.106.00
Усі ціни 12 →CERTINA DS PH200M C036.207.18.106.00 | 42 660 грн. |
Жіночий годинник CERTINA AQUA C036.207.18.106.00 | 42 660 грн. |
Часы Certina DS PH200M C036.207.18.106.00 | 42 660 грн. |
Часы Certina C036.207.18.106.00 | 42 660 грн. |
Часы Certina DS PH200M C036.207.18.106.00 | 42 660 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →