Наручний годинник Certina DS Super PH500M C037.407.17.280.10
Відео 7Фото 16 |
Certina DS Super PH500M C037.407.17.280.10 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Super PH500M C037.407.17.280.10
Усі ціни 9 →Чоловічий годинник CERTINA HERITAGE DS SUPER PH500M C037.407.17.280.10 | 43 160 грн. |
Часы Certina DS Super PH500M C037.407.17.280.10 | 25 896 грн. |
Часы Certina C037.407.17.280.10 | 43 160 грн. |
Часы Certina DS Super PH500M C037.407.17.280.10 | 25 896 грн. |
Certina Heritage DS Super PH500M C037.407.17.280.10 (C0374071728010) | 50 710 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →