Змішувач CHAMPION Smes 271
CHAMPION Smes 271 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION Smes 271
Усі ціни 27 →Змішувач кухонний однозахватний CHAMPION SMES 271 хром латунь CH0103 | 1 034 грн. |
Champion Смеситель для кухни CHAMPION SMES 271 (CH0103) | 1 034 грн. |
Змішувач для кухні CHAMPION SMES 271 (CH0101) | 924 грн. |
Змішувач кухонний двовентильний CHAMPION SMES 271 хром латунь CH0101 | 924 грн. |
Змішувач кухонний двовентильний CHAMPION SMES 271 хром латунь CH0102 | 924 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →