Змішувач Zerix T43-TLB-A827
Zerix T43-TLB-A827 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix T43-TLB-A827
Усі ціни 9 →Змішувач кухонний двовентильний ZERIX TLB 827 хром силумін ZX0077 | 788 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX TLB 827 (ZX0077) | 788 грн. |
Змішувач Для Кухні Zerix Tlb 827 (Zx0077) | 788 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX TLB 827 (ZX0077) | 788 грн. |
Змішувач Zerix TLB-A827 (61101) | 1 020 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →