Комутатор Cisco CBS250-48P-4G
Cisco CBS250-48P-4G 16 GE / 2 SFP 120 Вт 24 GE / 4 SFP 195 Вт 24 GE / 4 SFP 370 Вт 48 GE / 4 SFP 195 Вт 48 GE / 4 SFP 370 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS250-48P-4G
Усі ціни 22 →Cisco CBS250-48P-4G | 39 307 грн. |
Cisco CBS250 Smart (CBS250-48P-4G-EU) | 46 420 грн. |
Мережевий комутатор Cisco CBS250-48P-4G-EU | 41 281 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco CBS250-48P-4G-EU | 40 455 грн. |
Cisco CBS250 Smart (CBS250-48P-4G-EU) | 46 420 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Cisco CBS250-48P-4G
Ціни на Cisco CBS250-48P-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-16P-2G | від 16 795 грн. | 24 пропозиції | ||
Cisco CBS250-24P-4G | від 20 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco CBS250-24FP-4G | від 27 366 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco CBS250-48PP-4G | від 37 203 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco CBS250-48P-4G | від 20 800 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →