Комутатор Cisco CBS250-48PP-4G
Cisco CBS250-48PP-4G 16 GE / 2 SFP 120 Вт 24 GE / 4 SFP 195 Вт 24 GE / 4 SFP 370 Вт 48 GE / 4 SFP 195 Вт 48 GE / 4 SFP 370 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS250-48PP-4G
Cisco CBS250-48PP-4G-EU — Комутатор керований L3 48xGbE 4xSFP 104 Гбіт/с P | 37 206 грн. |
Коммутатор Smart Cisco CBS250 (CBS250-48PP-4G-EU) | 37 203 грн. |
Коммутатор Smart Cisco CBS250 (CBS250-48PP-4G-EU) | 37 213 грн. |
Модификації Cisco CBS250-48PP-4G
Ціни на Cisco CBS250-48PP-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS250-16P-2G | від 16 795 грн. | 24 пропозиції | ||
Cisco CBS250-24P-4G | від 20 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco CBS250-24FP-4G | від 27 366 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco CBS250-48PP-4G | від 37 203 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco CBS250-48P-4G | від 20 800 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →