Похідний ніж Civivi Altus C20076-3 (C20076-3)
Відео 9Фото 24 |
Civivi Altus C20076-3 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Altus C20076-3
Усі ціни 14 →Civivi Altus C20076-3 | 3 791 грн. |
Карманный нож Civivi Altus коричневый C20076-3 | 4 280 грн. |
Ніж складаний Civivi Altus C20076-3 | 4 280 грн. |
Ніж Civivi Altus Black Blade Wood (C20076-3) | 4 280 грн. |
Нож Civivi Altus Black Blade Wood (C20076-3) C20076-3 | 4 280 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →