Похідний ніж Civivi Baby Banter C19068S-6 (C19068S-6)
Відео 4Фото 18 |
Civivi Baby Banter C19068S-6 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Baby Banter C19068S-6
Усі ціни 14 →Civivi Baby Banter C19068S-6 | 2 949 грн. |
Ніж складаний Civivi Baby Banter C19068S-6 | 3 330 грн. |
Маленький складной нож Civivi Baby Banter красный C19068S-6 | 3 330 грн. |
Ніж складаний Civivi Baby Banter C19068S-6 | 3 330 грн. |
Ніж Civivi Baby Banter Stonewash Red G10 (C19068S-6) | 3 330 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →