Похідний ніж Civivi P87 C21043-1 (C21043-1)
Відео 7Фото 14 |
Civivi P87 C21043-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi P87 C21043-1
Усі ціни 14 →Civivi P87 Folder C21043-1 | 3 463 грн. |
Карманный нож Civivi P87 Folder черный C21043-1 | 3 910 грн. |
Ніж складаний Civivi P87 Folder C21043-1 | 3 910 грн. |
Ніж Civivi P87 Folder Darkwash Black G10 (C21043-1) | 3 910 грн. |
Ниж Civivi P87 Folder Darkwash Black G10 (C21043-1) C21043-1 | 3 910 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →