Литий диск CMS C22 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA64,1
Відео 2Фото 3 | від 6 032 до 6 929 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації CMS C22 88
Характеристики
CMS C22 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA64,1
Сортувати
CMS C22 GG Titan Glanz (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1) | 6 599 грн. |
CMS C22 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1 Racing Silver | 6 837 грн. |
Диски CMS C22 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA64,1 (gloss titan) (1001997147) | 6 115 грн. |
CMS C22 SR Racing Silber (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1) | 6 499 грн. |
CMS C22 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1 Titan Gloss | 6 929 грн. |
Диски CMS C22 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA64,1 (racing silver) (1001997140) | 6 032 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі