Литий диск CMS C29 7,5x17/5x112 ET29 DIA66,6
Відео 1Фото 20 | від 6 776 до 8 663 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації CMS C29 86
Характеристики
CMS C29 7,5x17/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C29 7,5x17/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
CMS C29 DB Diamant Schwarz Glanz (R17 W7.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6) | 7 999 грн. |
CMS C29 (7.5J x 17 5x112 ET29 DIA66.6) Titan На замовлення з Європи. | 7 646 грн. |
Диски CMS C29 7,5x17 5x112 ET29 DIA66,6 (gloss diamond black) (1002337025) | 7 478 грн. |
CMS C29 GG Titan Glanz (R17 W7.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6) | 7 199 грн. |
CMS C29 (7.5J x 17 5x112 ET29 DIA66.6) DMB Diamant Schwarz Matt На замовле | 8 663 грн. |
Диски CMS C29 7,5x17 5x112 ET29 DIA66,6 (gloss titan) (1002259534) | 6 776 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі