Велосипед Comanche Ontario Fly 1.2 frame 13 (CH100386)
Comanche Ontario Fly 1.2 frame 13 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comanche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comanche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comanche Ontario Fly 1.2 frame 13
Усі ціни 6 →Comanche Ontario Fly 1.3 (13, синій) CH100386 | 14 781 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.3 (13, синій) CH100386 | 14 781 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.2 (13", синiй) CH100385 | 15 171 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.2 (13", помаранчевий) CH100386 | 15 171 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.2 (13", синий) CH100385 | 15 171 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.2 (13", помаранчевий) CH100386 | 15 171 грн. |