Велосипед Author A-Matrix 26 D II 2023 (2023040)
Фото 10 |
Author A-Matrix 26 D II 2023 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author A-Matrix 26 D II 2023
Усі ціни 8 →Author A-Matrix 26 D II 2023 (чорний // салатовий) 2023041 | 16 700 грн. |
Author A-Matrix 26 D II 2023 (чорний // салатовий) 2023041 | 16 700 грн. |
Author A-Matrix 26 D II 2023 (червоний // чорний) 2023039 | 16 700 грн. |
Author A-Matrix 26 D II 2023 (білий // сірий) 2023040 | 16 700 грн. |
Author A-Matrix 26 D II 2022 (13,5", чорний-салатовий) 2021041 | 16 700 грн. |
ще 3 пропозиції