Велосипед Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame XS (SKD-54-14)
Фото 3 | 13 560 грн. Купити! Велосипед 26" Pride Stella 6.1 (2022) оранжевый XS (155-165 см) SKD-54-14VeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame XS
Ціни на Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame XS |
---|---|---|---|---|
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame M | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame S | від 12 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Stella 6.1 Tourney 2023 frame XS | від 13 560 грн. | 1 пропозиція |