Бінокль Comet 10-30x60 AXZ102
Фото 8 |
Comet 10-30x60 AXZ102
Кратність збільшення:30 x
Діаметр об'єктива:60 мм
Поле зору на 1 км:60 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:971 г
Всі характеристики
Характеристики 10-30x60 AXZ102
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 10-30x60 AXZ102
Усі ціни 12 →Бинокль Comet AXZ102 (10-30x60) черный в чехле (AXZ102-103060) | 1 990 грн. |
Бінокль Comet AXZ102 10-30x60 в чохлі Чорний (AXZ102-103060) | 1 987 грн. |
Бинокль Comet AXZ102 10-30x60 в чехле Черный (AXZ102-103060) AXZ102-103060 | 1 760 грн. |
Бінокль Comet AXZ102 10-30x60 в чохлі Чорний (AXZ102-103060) AXZ102-103060 | 1 990 грн. |
Comet AXZ102 10-30x60 Black (AXZ102-103060) axz102-103060 | 1 990 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →