Всесезонна шина Comforser EF1500 235/55 R20 105V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Comforser EF1500 235/55 R20 105V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comforser EF1500 235/55 R20 105V
Усі ціни 19 →Comforser EF1500 A/T 235/55 R20 105V XL | 5 178 грн. |
Comforser EF1500 E-AT (235/55R20 105V) | 5 059 грн. |
Comforser EF 1500 E-AT 235/55 R20 105V | 5 698 грн. |
Всесезонные шины Comforser EF1500 E-AT 235/55 R20 105V XL 1002534760 | 5 187 грн. |
Comforser EF1500 235/55 R20 105V XL | 5 175 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо