Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3 435/50 R19.5 160J
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3 435/50 R19.5 160J 435/50 R19.5 " 160 J 445/45 R19.5 " 160 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3 435/50 R19.5 160J
Усі ціни 14 →Continental Conti Hybrid HT3 (причіпна вісь) 435/50 R19.5 160J | 24 697 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) 435/50 R19.5 160J PR20 | 24 634 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) (435/50R19.5 160J) | 24 611 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR "M+S" | 23 050 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (Прицепная) (435/50R19.5 160J) | 23 532 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental Conti Hybrid HT3 435/50 R19.5 160J
Ціни на Continental Conti Hybrid HT3 435/50 R19.5 160J |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HT3 435/50 R19.5 160J | від 23 050 грн. | 16 пропозицій | ||
Continental Conti Hybrid HT3 445/45 R19.5 160J | від 24 962 грн. | 15 пропозицій |