Літня шина Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V 255/55 R18 105 H 255/55 R18 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V
Усі ціни 9 →Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V MO 4808 | 5 308 грн. |
Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V | 5 159 грн. |
Шини Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V M0 | 13 457 грн. |
Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V FR MO | 5 254 грн. |
Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V FR 15480070000 | 12 295 грн. |
ще 4 пропозиції
3 4 8 10 |
її можна використовувати тільки в міжсезоння, коли холод вже пройшов, а спека ще не настала. переваг немає. дуже м'яка. не працює у спеку, швидко стирається. користуюся Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H місяць і більше рекомендую не купувати |
на шниву только строго по городу на газон осторожно буксует по асфальту прилично просто боится всего травы даже небольшой влаги користуюся Continental Conti4x4Contact місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 28 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V
Ціни на Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V |
---|---|---|---|---|
Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105H | від 8 927 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental Conti4x4Contact 255/55 R18 105V | від 5 159 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →