Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W 255/60 R18 108 W 255/60 R18 112 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W | 9 245 грн. |
Шини Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 ZR18 108W MGT | 8 262 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W TC324872 | 7 515 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W | 8 035 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 108W | від 7 515 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 255/60 R18 112V | від 6 775 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →