Літня шина Continental ContiSportContact 5 265/50 R20 111V
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 265/50 R20 111V 265/50 R20 111 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 265/50 R20 111V
Усі ціни 39 →Шина Continental ContiSportContact 5 265/50 R20 111V XL | 11 690 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 265/50 R20 111V XL FR | 12 695 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 265/50 R20 111V XL FR | 10 770 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 265/50 R20 111V XL FR | 12 402 грн. |
Continental SportContact 5 SUV 265/50 R20 111V | 13 352 грн. |
ще 20 пропозицій
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 265/50 R20 111V
Ціни на Continental ContiSportContact 5 265/50 R20 111V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 265/50 R20 111V | від 10 279 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →