Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y
Усі ціни 6 →Шина Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y XL | 6 358 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 255/50 R20 109Y XL FR | 6 510 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 255/50 R20 109Y XL FR | 6 600 грн. |
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y XL 46544 | 6 630 грн. |
Шини Continental ContiSportContact 5 255/50 ZR20 109Y XL | 14 597 грн. |
Continental ContiSportContact 5 SUV 255/50 R20 109Y XL FR | 6 480 грн. |
Відеоогляди
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109W | від 9 417 грн. | 18 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109W Jaguar/Land Rover | від 9 365 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R20 109Y | від 6 358 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →