Зимова шина Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V
Усі ціни 40 →Continental WinterContact TS 870P 215/55 R17 98V XL | 6 277 грн. |
Continental WinterContact TS 870P 215/55 R17 98V XL | 6 380 грн. |
Continental WinterContact TS 870P 215/55 R17 98V XL | 6 338 грн. |
Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V XL | 7 365 грн. |
Continental WinterContact TS870P (215/55R17 98V) | 6 095 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V
Ціни на Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 94H | від 6 049 грн. | 45 пропозицій | ||
Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 94H Seal | від 6 953 грн. | 23 пропозиції | ||
Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98H | від 6 156 грн. | 41 пропозиція | ||
Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V | від 6 095 грн. | 40 пропозицій | ||
Continental WinterContact TS870P 215/55 R17 98V Seal | від 6 017 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →