Зимова шина Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V 235/50 R18 101 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Усі ціни 35 →Шина Continental WinterContact TS 870P 235/50 R18 101V XL FR | 7 375 грн. |
Continental WinterContact TS 870P 235/50 R18 101V XL FR | 8 116 грн. |
Continental WinterContact TS 870P 235/50 R18 101V XL FR | 8 190 грн. |
Continental WinterContact TS870P (235/50R18 101V) | 8 087 грн. |
Зимние шины Continental WinterContact TS 870P 235/50 R18 101V XL 100226215 | 8 004 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V
Ціни на Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/50 R18 101V | від 7 375 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →