Корпус Cooler Master MasterBox MB311L ARGB чорний
Відео 10Фото 11 |
Сучасний геймерський корпус із компактним шасі, що позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент. Модель сумісна з материнською платою micro-ATX. Фасад використовує збільшений вентилятор. Основна сітчаста поверхня доповнена бічною решетуванням. Для оптимізації повітроприпливу використовуються два передні вентилятори з ШИМ та ARGB. Автоматичне налаштування обертів вертушок дозволяє зробити ПК малошумним.
При цьому продуктивність повітряного охолодження завжди залишається на висоті. Ігровий комп'ютерний корпус Cooler Master MasterBox MB311L ARGB використовує кошик HDD із зручними знімними санчатами, два слоти 3,5". Додатково є антивібраційні проставки для монтажу два накопичувачі 2,5". Задня панель зі слотами PCIe має чотири заглушки з одноразовим кріпленням. Такі слоти виламуються.
Сітчастий фасад має легкознімну фіксацію. Замість проводового підключення інтерфейсів та кнопок передбачені контактні штекери. При від'єднанні лицьової кришки можна не переживати, що якесь із з'єднань випадково відірветься. Зверху встановлена кришка, що добре продується, з фільтрувальною сіткою на гнучкій магнітній рамці. У верхній частині можна змонтувати рідинну охолоджувальну систему на основі радіатора 240 мм.
Купити Cooler Master MasterBox MB311L ARGB чорний
Усі ціни 15 →Корпус Cooler Master MasterBox mb311l argb Black, Mini Tower, без бп, для | 3 629 грн. |
Корпус COOLER MASTER MINITOWER MATX W/O PSU B311L-KGNN-S02 MCB-B311L-KGNN- | 3 331 грн. |
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB (MCB-B311L-KGNN-S02) MCB-B311L-KGNN-S0 | 3 499 грн. |
Корпус Cooler Master MasterBox MB311L ARGB Tempered Glass Black (MCB-B311L | 3 399 грн. |
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB (MCB-B311L-KGNN-S02) MCB-B311L-KGNN-S0 | 3 394 грн. |