Сковорідка Сoolinar Virgo 93227 28 см
Фото 22 |
Сoolinar Virgo 93227 |
|
Внутрішнє антипригарне мармурове покриття Pfluon.
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Сoolinar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Сoolinar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Сoolinar Virgo 93227 28 см
Усі ціни 23 →Сковорода Coolinar Wok 28 см (93227) | 900 грн. |
Сковорода Coolinar Wok 28 см (93227) | 900 грн. |
Сковорода COOLINAR 93227 , 28 см | 899 грн. |
Сковорода глибока Coolinar 28 см (93227) | 899 грн. |
Сковорода Coolinar WOK 28 см (93227) 93227 | 899 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Сoolinar Virgo 93227
Ціни на Сoolinar Virgo 93227 |
---|---|---|---|---|
Сoolinar Virgo 93223 20 см | від 438 грн. | 19 пропозицій | ||
Сoolinar Virgo 93225 24 см | від 643 грн. | 21 пропозиція | ||
Сoolinar Virgo 93226 26 см | від 721 грн. | 23 пропозиції | ||
Сoolinar Virgo 93227 28 см | від 798 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →