Сковорідка Resto Carina 93163 28 см
Фото 10 |
Resto Carina 93163 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Carina 93163 28 см
Усі ціни 8 →Сковорода RESTO 93163, 28 см | 849 грн. |
Сковорода RESTO 93163, 28 см | 762 грн. |
Сковорода Resto 93163 28 см | 849 грн. |
Resto Carina 28см 93163 | 849 грн. |
Resto 93163 | 625 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Resto Carina 93163
Ціни на Resto Carina 93163 |
---|---|---|---|---|
Resto Carina 93160 20 см | від 408 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Carina 93161 24 см | від 624 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Carina 93162 26 см | від 692 грн. | 8 пропозицій | ||
Resto Carina 93163 28 см | від 625 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →