Каструля Pepper Begonia PR-1111-20
Фото 7 |
Pepper Begonia PR-1111-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Begonia PR-1111-20
Каструля PR-1111-20 BEGONIA 20 см 3.3 л PEPPER | 431 грн. |
Каструля PR-1111-20 BEGONIA 20 см 3.3 л PEPPER | 649 грн. |
Каструля Peppet Begonia 3.3 л PR-1111-20 (127018) | 704 грн. |
Каструля з кришкою PEPPER BEGONIA 20 см,3.3 л (PR-1111-20) | 656 грн. |
Каструля Peppet Begonia 3.3 л PR-1111-20 (127018) | 724 грн. |
Модификації Pepper Begonia PR-1111-20
Ціни на Pepper Begonia PR-1111-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Begonia PR-1111-16 | від 361 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-18 | від 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-20 | від 431 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-22 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-24 | від 609 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →