Зимова шина Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 91T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 91T
Cooper Weather Master SA2 (205/55R16 91T) | 2 460 грн. |
Cooper Weather-Master SA 2 205/55R16 91 T | 2 577 грн. |
COOPER WEATHERMASTER SA2 205/55 R16 91 T | 2 618 грн. |
Cooper Weathermaster Sa2 (205/55R16 91T) | 2 623 грн. |
0 0 2 1 |
За такие деньги резина супер, еще такую возьму. Цена!!! Износостойкая, 6 сезонов откатал. Весной влетел в яму удар был сильный, диску (легкосплавный) крышка а резине хоть бы что!!! Нету. користуюся Cooper Weather Master SA2 185/60 R14 82T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 91T
Ціни на Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 91T |
---|---|---|---|---|
Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 91H | від 8 130 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 91T | від 2 460 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper Weather Master SA2 205/55 R16 94V | від 7 471 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →