Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34
Відео 4Фото 4 |
Corsair CMH32GX5M2X7200C34 5200 МГц CL40 5200 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 5600 МГц CL36 EXPO 5600 МГц CL40 EXPO 5600 МГц CL40 Intel 600 5600 МГц CL40 Intel 700 6000 МГц CL30 6000 МГц CL30 (30-36-36) 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL36 EXPO 6000 МГц CL40 6200 МГц CL36 (36-39-39) 6400 МГц CL32 6400 МГц CL36 7200 МГц CL34 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34
Усі ціни 47 →Corsair DDR5 32GB (2x16GB) 7200Mhz Vengeance RGB Black (CMH32GX5M2X7200C34 | 6 119 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/7200 Corsair Vengeance RGB Black (CMH32GX5M2X72 | 6 118 грн. |
Память для настільних компютерів Corsair 32 gb (2x16gb) DDR5 7200 MHz Veng | 7 389 грн. |
Corsair 32 Gb (2x16GB) DDR5 7200 MHz Vengeance Rgb (CMH32GX5M2X7200C34) | 6 939 грн. |
Corsair 32 Gb (2x16GB) DDR5 7200 MHz Vengeance Rgb (CMH32GX5M2X7200C34) | 6 939 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200C40 | від 4 810 грн. | 51 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5200Z40K | від 4 749 грн. | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36 | від 6 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C36K | від 6 468 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z36K | від 6 477 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600Z40 | від 5 415 грн. | 15 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40 | від 5 005 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B5600C40K | від 5 021 грн. | 29 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000Z30K | від 5 852 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C30 | від 5 792 грн. | 47 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2D6000C36 | від 5 921 грн. | 48 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000C36 | від 5 077 грн. | 73 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2E6000Z36 | від 5 523 грн. | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6000C40 | від 5 548 грн. | 50 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6200C36 | від 6 424 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C32 | від 6 134 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2B6400C36 | від 5 244 грн. | 76 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB DDR5 2x16Gb CMH32GX5M2X7200C34 | від 6 057 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →