Оперативна пам'ять Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22
Фото 10 |
Corsair CMSX32GX4M2A3200C22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22
Усі ціни 13 →Corsair SODIMM DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz Vengeance Black (CMSX32GX4M2A320 | 3 500 грн. |
Corsair DDR4, 3200MHz 32GB 2x16GB SODIMM, Unbuffered, 22-22-22-53, VENGEAN | 3 526 грн. |
Corsair SoDIMM DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Vengeance CMSX32GX4M2A3200C22 | 3 489 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Vengeance C | 3 449 грн. |
Corsair 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Vengeance (CMSX32GX4M2A3200C2 | 3 549 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16 | від 3 561 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2933C19 | від 4 048 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22 | від 3 389 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо