Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2A4800C40
Відео 8Фото 5 |
Corsair CMK32GX5M2A4800C40 4800 МГц CL40 5200 МГц CL40 EXPO 5200 МГц CL40 XMP 5600 МГц CL40 5600 МГц CL40 EXPO 6000 МГц CL30 6000 МГц CL30 EXPO 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-38-38) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL38 6000 МГц CL40 (40-40-40) 6400 МГц CL32 6400 МГц CL36 7000 МГц CL34 7000 МГц CL40 7200 МГц CL34 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2A4800C40 | від 5 082 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200Z40 | від 4 199 грн. | 15 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40 | від 3 890 грн. | 41 пропозиція | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C40 | від 4 499 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z40 | від 4 989 грн. | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C30 | від 6 032 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000Z30 | від 6 132 грн. | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000C36 | від 5 442 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000Z36 | від 4 915 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C36 | від 5 112 грн. | 24 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000C36 | від 4 816 грн. | 39 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000Z36 | від 5 396 грн. | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C38 | від 5 181 грн. | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C40 | від 4 975 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C32 | від 6 164 грн. | 12 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C36 | від 4 743 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7000C34 | від 6 489 грн. | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B7000C40 | від 5 564 грн. | 24 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7200C34 | від 5 727 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →