Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18
Відео 20Фото 7 |
Corsair CMW16GX4M2D3600C18 |
|
Елітна оперативна пам'ять, яка входить до титульної лінійки Corsair Vengeance 2021 року випуску. Складається із двох розігнаних планок ємністю по 8 ГБ. Створена для вимогливих геймерів та ентузіастів розгону, які шукають найпродуктивніші комплектуючі без огляду на ціну. Ці модулі побудовані на технології Plug and Play. Іншими словами, користувачеві достатньо встановити ОЗП в материнську плату і їй вже можна користуватися, адже таймінги та частота будуть встановлені в BIOS автоматично.
Головне щоб материнська плата підтримувала технологію XMP. Для пам'яті заявлено штатну тактову частоту 3600 МГц з латентністю CL18 і напругою 1.35 В. Завдяки використанню висококласних чіпів пам'яті Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb відмінно піддається розгону, а її теоретична пікова частота може досягати 4006 М - 4. Для охолодження ОЗП інженери Corsair використовували масивний металевий радіатор, який не дає чіпам пам'яті та контролеру нагріватися вище за 45°C навіть при інтенсивному навантаженні. Любителів моддингу порадує симпатичне комплексне підсвічування з функцій синхронізації та безліччю вбудованих ефектів. Правда, радіатор вийшов досить високим (50 мм) тому перед покупкою рекомендуємо зіставити габарити ОЗП, процесорного кулера та відеокарти, щоб уникнути можливих проблем із сумісністю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18
Усі ціни 46 →Corsair DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz Vengeance RGB Pro White (CMW16GX4M2D3600 | 2 375 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Vengeance RGB Pro | 2 588 грн. |
Corsair DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Vengeance RGB Pro White CMW16GX4M2D3600 | 2 419 грн. |
Модуль памяти DDR4 2x8GB/3600 Corsair Vengeance RGB Pro Black (CMW16GX4M2D | 2 498 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Vengeance RGB Pro | 2 312 грн. |
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | від 2 019 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | від 3 197 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | від 2 853 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | від 2 372 грн. | 51 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | від 2 853 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | від 3 255 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | від 3 472 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | від 2 302 грн. | 46 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | від 2 414 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z4000C18 | від 3 645 грн. | 9 пропозицій |