Оперативна пам'ять Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15
Відео 20Фото 7 |
Corsair CMW16GX4M2C3000C15 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15
Модуль пам'яті Corsair CMW16GX4M2C3000C15 | 2 860 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Veng | 2 999 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Veng | 2 863 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Ven | 2 993 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Ven | 2 857 грн. |
Старий добрий Vengeance тепер з підсвічуванням
Мода на RGB-підсвічування наочно показує, як нелегко нині живеться виробникам оперативної пам'яті. Виробників кристалів можна перерахувати по пальцях, тому заманювати людей ціною не виходить. Як і додатковими функціями, яких у оперативної пам'яті не так щоб багато. Ось і доводиться танцювати з дизайном радіаторів і світлодіодами. У випадку з планками Vengeance RGB Pro покупець отримає не тільки красивий дизайн, але і традиційне високу якість Corsair разом з гідною продуктивністю.
Звичний дизайн
Дизайн Corsair Vengeance RGB виглядає зовсім звично для цієї лінійки: темні радіатори з двох сторін з'єднуються невеликою гребенем, в який вмонтована товста світлодіодна смуга. В якості системи підсвічування використовується власний софт Corsair iCUE, який в деяких оглядах відносять до мінусів. Насправді iCUE давно подружився з ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion і MSI Mystic Light, просто сама синхронізація іноді подглючівает. Найчастіше це проявляється з продуктами Asus. Що стосується радіаторів, то їх трохи допрацювали, щоб краще тримати тепловий режим при кардинальному розгоні. Розміри радіаторів дуже скромні — навіть під баштові кулери вона встановиться без проблем.
2 сторони однієї медалі
Засмутило лише одне — в тестовому варіанті використовувалися мікросхеми не від Samsung або Micron, а Hynix. Це наклало певні обмеження на розгін і на базі «материнок» Intel, і з варіантами від AMD. Зміна основних таймінгів призводило до нестабільності, а налаштуванням вторинних і третинних таймінгів навряд чи хто буде займатися. В результаті парі планок з частотою роботи 2666 Мгц вдалося впертися лише в 3000 Мгц. Судячи з відгуків у мережі, у продажу можна знайти планки і на базі пам'яті Micron, яка навпаки розганяється за милу душу. Наприклад, базовий варіант з частотою роботи 2666 МГц легко розігнався до 3600 МГц за допомогою банального підвищення вольтажу до 1.36 В.
Модификації Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | від 2 024 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | від 3 197 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | від 2 857 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | від 2 372 грн. | 51 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | від 2 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | від 3 495 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | від 3 472 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | від 2 302 грн. | 46 пропозицій | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | від 2 387 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z4000C18 | від 3 645 грн. | 9 пропозицій |