Вентилятор Corsair iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack (CO-9050153-WW)
Фото 7 |
Corsair iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack
Усі ціни 19 →Corsair AF120 RGB Elite (CO-9050153-WW) Black CO-9050153-WW | 1 349 грн. |
Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite (CO-9050153-WW) CO-9050153-WW | 1 349 грн. |
Кулер Corsair AF120 Rgb Elite (CO-9050153-WW) | 1 350 грн. |
Кулер Corsair AF120 Rgb Elite (CO-9050153-WW) | 1 349 грн. |
Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite (CO-9050153-WW) CO-9050153-WW | 1 349 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Corsair iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack
Ціни на Corsair iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack | від 1 267 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack | від 1 309 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair iCUE AF140 RGB ELITE White Single Pack | від 1 273 грн. | 20 пропозицій | ||
Corsair iCUE AF140 RGB ELITE Single Pack | від 1 523 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →