Вентилятор Corsair iCUE AR120 Digital RGB Black Triple Pack (CO-9050167-WW)
Фото 10 |
Corsair iCUE AR120 Digital RGB Black Triple Pack
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1850 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE AR120 Digital RGB Black Triple Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE AR120 Digital RGB Black Triple Pack
Усі ціни 16 →Corsair iCUE AR120 Digital RGB 120mm PWM Triple Pack (CO-9050167-WW) Black | 1 999 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE AR120 Digital RGB 120mm PWM Fan Triple Pack Black | 1 999 грн. |
Corsair iCUE AR120 Digital RGB 120mm PWM Fan Triple Pack B CO-9050167-WW | 1 959 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE AR120 Digital RGB, 120 мм, вентилятор с ШИМ, тройн | 1 963 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Corsair iCUE AR120 Digital RGB Black Triple Pack
Ціни на Corsair iCUE AR120 Digital RGB Black Triple Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE AR120 Digital RGB Triple Pack White | від 1 914 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair iCUE AR120 Digital RGB Black Triple Pack | від 1 914 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →