Вентилятор Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black Triple Pack (CO-9051002-WW)
Відео 1Фото 17 |
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black Triple Pack
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2400 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE LINK QX120 RGB Black Triple Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black Triple Pack
Усі ціни 20 →Вентилятор Corsair iCUE Link QX120 RGB PWM PC Fans Starter Kit with iCUE L | 7 499 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link QX120 Rgb Pwm Pc Fans Starter Kit with iCUE Link S | 7 500 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link QX120 Rgb Pwm Pc Fans Starter Kit with iCUE Link S | 7 518 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE Link QX120 RGB PWM PC Fans Starter Kit with iCUE L | 7 499 грн. |
Corsair iCUE Link QX120 RGB PWM PC Fans Starter Kit with i CO-9051002-WW | 7 229 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black Triple Pack
Ціни на Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black Triple Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE LINK QX120 RGB White Triple Pack | від 6 869 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black Triple Pack | від 6 929 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →