Вентилятор Corsair iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack (CO-9050157-WW)
Фото 7 |
Corsair iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack
Усі ціни 17 →Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White (CO-9050157-WW) CO-9050157-WW | 1 349 грн. |
Кулер Corsair AF120 Rgb Elite White (CO-9050157-WW) | 1 353 грн. |
Кулер Corsair AF120 Rgb Elite White (CO-9050157-WW) | 1 349 грн. |
Вентилятор Corsair AF120 RGB Elite White (CO-9050157-WW) CO-9050157-WW | 1 349 грн. |
Corsair AF120 RGB Elite White CO-9050157-WW | 1 319 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Corsair iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack
Ціни на Corsair iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE AF120 RGB ELITE White Single Pack | від 1 267 грн. | 17 пропозицій | ||
Corsair iCUE AF120 RGB ELITE Single Pack | від 1 309 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair iCUE AF140 RGB ELITE White Single Pack | від 1 273 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair iCUE AF140 RGB ELITE Single Pack | від 1 523 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →