Комп'ютерне крісло Cougar Armor Elite
Відео 2Фото 14 |
Cougar Armor Elite |
|
Зручне і ефектне комп'ютерне (геймерське) крісло з високою спинкою, що гойдається, оснащеної розвиненою бічною підтримкою, регульованими 2D-підлокітниками, оббивкою з дихаючої штучної шкіри і якісним газліфтом. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів, яким потрібне ергономічне крісло для тривалого перебування за стаціонарним ПК.
Підійде для програмістів, тестувальників, веб-дизайнерів, фахівців з кібербезпеки, монтажерів відео/аудіоконтенту, редакторів, копірайтерів та інших IT-фахівців, які проводять багато часу за монітором. Оптимізовану ергономіку комп'ютерного крісла Cougar Armor Elite гідно зможуть оцінити і геймери, адже воно підійде як любителям комп'ютерних ігор, так і досвідченим кіберспортсменам.
Устатковане системою регулювання пружності механізму відхилення спинки, причому максимальний кут відхилення може становити 160 °. Висока задня спинка м'яко підтримує поперек і верхню частину спини, зменшуючи втому та напругу в шиї. Зручне сидіння засноване на міцному сталевому каркасі і оброблене особливою еко-шкірою, що дихає. Висота сидіння від підлоги регулюється в межах від 36 до 43 см, що дає змогу точно підлаштувати її положення під зростання користувача. Для додаткового комфорту в комплект входять подушки для голови та попереку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Armor Elite
Усі ціни 100 →Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Armor ELITE Royal | 7 699 грн. |
Cougar Armor ELITE Royal | 6 989 грн. |
Крісло геймерське, дихаюча екошкіра, сталевий каркас Cougar Armor elite Ro | 7 250 грн. |
Крісло геймерське Cougar Armor ELITE EVA Black/Pink (1606128) | 7 999 грн. |
Кресло игровое ARMOR ELITE, белый | 7 999 грн. |