Комп'ютерне крісло Cougar Armor Pro
Відео 17Фото 16 |
Cougar Armor Pro |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cougar Armor Pro
Усі ціни 62 →Cougar Armor PRO Black/Orange | 9 889 грн. |
Геймерське крісло Cougar Armor Pro Black/Orange (3MARMPRO.0001) | 9 579 грн. |
Cougar Armor Pro Black/Orange черный | 10 450 грн. |
Cougar Armor Pro Black/Orange чорний | 10 450 грн. |
Крісло геймерське, дихаюча екошкіра, сталевий каркас, чорний Cougar Armor | 10 263 грн. |
ще 20 пропозицій
Чудово крісло) Довго дивився яке підійде під мене (зростання 187) + якість + бренд .... і око впало саме на це! І анітрохи не пошкодував. Люди з щільним додаванням і до 190см можуть спокійно брати це крісло! Бажано всім дивитися креслення крісла на англійській версії оф. сайту, там все детально розписано. Підлокітники дуже високі, чому себе вибрав саме цю версію (високі підлокітники і великі габарити). Якість на висоті, все оч дораха бахата виглядає. З мінусів тільки права пластмасова заглушка трохи туго ставиться (деформується), напевно через механізм спинки так і потрібно. Але коли закрутив, закріпив, все чудово! Крісло помірно м'яке, широке сідло, ширина підлокітників регулюється(оч важливо), про висоту і нахил крісла мовчу(есесна працює на ура) Ізянов немає, покупкою задоволений! Всі Можливо надто мало плюшок для деяких Fig Kis: користуюся Cougar Armor Pro менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
22 липня 2022, 17:03
Допоміжні аксесуари #
На данне крісло можно встановити витяжну підставку для ніг ? Такуж як у моделі DX Racer
30 травня 2022, 17:04
Покриття коліс #
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, з чого зроблені колеса даного крісла і чи не будуть вони царапати ламінат?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →