Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-4W Kit/HDD500
Фото 8 |
CoVi Security AHD-4W Kit/HDD500
Тип комплекту:аналоговий
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 4 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1280x720 пікс
В комплект входить жорсткий диск на 500 ГБ.
Всі характеристики
Характеристики AHD-4W Kit/HDD500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-4W Kit/HDD500
Комплект AHD відеоспостереження на 4 вуличні камери CoVi Security AHD-4W K | 9 378 грн. |
Комплект видеонаблюдения CoVi Security ADH-4W KIT + HDD500 | 8 915 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security ADH-4W KIT + HDD500 (9351) | 9 378 грн. |
Комплект AHD видеонаблюдения CoVi Security AHD-4W KIT + HDD500 | 9 562 грн. |
Комплект AHD відеоспостереження на 4 вуличні камери CoVi Security AHD-4W K | 8 909 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-4W Kit/HDD500
Ціни на CoVi Security AHD-4W Kit/HDD500 |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-01W KIT/HDD500 | від 5 262 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-2W Kit/HDD500 | від 6 647 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-3W Kit/HDD500 | від 8 040 грн. | 5 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-4W Kit/HDD500 | від 8 909 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →