Умивальник Kolo Style 65 L21765 650 мм чаша ліворуч (L21765000)
Фото 3 |
Kolo Style 65 L21765 650 мм чаша ліворуч 650 мм чаша праворуч |
|
Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом/
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Style 65 L21765 650 мм чаша ліворуч
Раковина Kolo Style (L21765000) | 4 239 грн. |
Koło STYLE 65x46 L21765000 | 10 360 грн. |
Koło STYLE 65x46 L21765000 | 10 619 грн. |
Koło STYLE 65x46 L21765000 | 10 878 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. L21765 — права
- арт. L21766 — ліва
Модификації Kolo Style 65 L21765
Ціни на Kolo Style 65 L21765 |
---|---|---|---|---|
Kolo Style 65 L21765 650 мм чаша ліворуч | від 4 239 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolo Style 65 L21766 650 мм чаша праворуч | від 4 069 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →