Змішувач Haiba Fenix 001 HB0933
Haiba Fenix 001 HB0933 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Fenix 001 HB0933
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA FENIX 001 хром латунь HB0933 | 1 664 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba FENIX 001 (HB0933) | 1 664 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba FENIX 001 (HB0933) | 1 664 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba FENIX 001 (ST3046) | 1 664 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →