SSD Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ
Відео 21Фото 3 |
Crucial CT4000MX500SSD1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ
Усі ціни 9 →SSD накопичувач Crucial MX500 2.5 4 TB (CT4000MX500SSD1) MX500 2.5 4 TB (C | 13 772 грн. |
SSD накопитель Crucial MX500 2.5 4 TB (CT4000MX500SSD) | 12 664 грн. |
SSD накопитель Crucial MX500 2.5 4 TB (CT4000MX500SSD) CT4000MX500SSD1 | 13 401 грн. |
Crucial MX500 4TB 2,5" SATA3 (CT4000MX500SSD1) | 12 587 грн. |
Crucial MX500 4TB 2,5" SATA3 (CT4000MX500SSD1) | 12 280 грн. |
ще 4 пропозиції
0 1 0 7 |
Беру вже 2-й такий. Спершу взяв на 250ГБ в ноут під заміну HDD, ноут просто знайшов 2 життя з SDD. А через пару років зрозумів, що цього обсягу мені вже мало, і замінив його на 512ГБ, а старий баті в комп поставив. Обидва працюють і радують чуйністю системи. Ціна якість. Чи не виявив. Edward Nordway: користуюся Crucial CT500MX500SSD1 більше року |
Чудовий. Скоро, безвідмовність Ціна трохи вище звичайних ссд Estete Estete: користуюся Crucial CT500MX500SSD1 більше року |
У мене стояв вибір між цим SSD і Samsung 860 EVO, так як за швидкісними характеристиками вони дуже схожі, за винятком напрацювання на відмову, воно вище у самсунгу, але сабж виграє в ціні. В результаті взяв я собі цей ssd за рекомендацією свого другана який взяв такий самий собі на 1ТБ в системник для ігор. Поставив у свою PS4, оскільки вже почали напружувати довгі завантаження. Перед тим, як закинути його в плойку, потестив його на ПК. За швидкостями все на рівні заявленого, що не може не тішити. Яких-небудь великих мінусів не виявив, з падінням швидкості при нагріванні контролера я не стикався (як писали в оглядах), мабуть, мій сценарій використання досить далекий від таких завдань, щоб зіткнутися з подібною проблемою. Тепер ігри на плойці вантажаться на порядок швидше та їх оновлення ігор відбувається швидше, чому я звичайно дуже радий. Рекомендую цей сабж до покупки. Швидкість читання овер 500 мбс 5 років гарантії ціна Якість софту могла бути і кращою. Максим О: користуюся Crucial CT500MX500SSD1 кілька місяців |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
13 листопада 2023, 15:17
Невірні характеристики MX 500 #
Не розумію, чому тут за стільки років, не вказано, що серія MX 500 має DRAM-буфер
Присутній DRAM cache buffer
250GB - 256MB DDR3
500GB - 512MB DDR3
1TB - 1GB DDR3
2TB - 2GB DDR3
Присутній DRAM cache buffer
250GB - 256MB DDR3
500GB - 512MB DDR3
1TB - 1GB DDR3
2TB - 2GB DDR3
28 вересня 2022, 16:57
Як думаєте який краще взяти SSD Crucial BX500 або MX500? #
Як думаєте який краще взяти SSD Crucial BX500 500 ГБ (2022 року), а бо Crucial MX500? Буде використовуватись як системний іноді завантаження фільмів.
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Crucial MX500 CT4000MX500SSD1
Ціни на Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ | від 1 069 грн. | 12 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT500MX500SSD1 500 ГБ | від 2 419 грн. | 37 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ | від 3 439 грн. | 40 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ | від 4 658 грн. | 16 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ | від 12 280 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →