SSD Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 ТБ
Відео 19Фото 4 |
Crucial CT2000X6SSD9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 ТБ
Усі ціни 21 →Зовнішній SSD накопичувач Crucial X6 2TB (CT2000X6SSD9) | 4 289 грн. |
Ssd накопичувач Crucial X6 2 TB (CT2000X6Ssd9) | 4 320 грн. |
Crucial X6 2 Tb (CT2000X6SSD9) | 4 320 грн. |
Crucial X6 2 Tb (CT2000X6SSD9) | 4 201 грн. |
Crucial X6 2 TB (CT2000X6SSD9) | 4 490 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial X6 CT2000X6SSD9
Ціни на Crucial X6 CT2000X6SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X6 CT500X6SSD9 500 ГБ | від 1 819 грн. | 9 пропозицій | ||
Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 ТБ | від 4 248 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 ТБ | від 4 190 грн. | 21 пропозиція | ||
Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 ТБ | від 8 774 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →